Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumları

 

MÜŞTERİ YORUMLARI ; Müşteri Yorumları Temizlik şirketi Tavsiye Temizlik şirketi Önerileri İzmir Ev temizliği Müşteri Yorumları

EGE TEMİZLİK Şirketi olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için  her türlü Tavsiye, Öneri, Düşünce, Teşekkür ve hatta şikayetleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kesinlikle düşünceleriniz bizim için çok önemlidir.

 

SEDEF GÜNAY:

Kesinlikle çalıştığım en iyi temizlik şirketi sizsiniz. daha önceki firmalar kesinlikle elinize su dökemez iyi ki varsınız iyi ki sizi tanıdım. Sizi arkadaşım tavsiye etmişti bu kadar farklı bir şirketle karşılaşacağımı asla hayal edemezdim çok teşekkür ederim arkadaşlarınıza. Mutlaka kızlara teşekkür ettiğimi söyleyiniz.

GÜL AKDENİZ:

Sizinle çalıştığıma sizleri tanıdığıma çok memnun oldum. İlk defa istediğim gibi bir temizlik şirketi ile karşılaştım. Tüm arkadaşlarıma tavsiye edeceğim iyi çalışmalar.

KENT AJANS:

Ofisimizin Temizlik işlerinde bizlere yardımcı olan Ege Temizlik firmasının tüm çalışanlarına teşekkür ederiz.

NÜKHET YILMAZKAYA:

Öncelikle Tüm çalışma arkadaşlarınızı tebrik ediyorum. Bu kadar işlerini benimseyen kendi evini temizliyormuş gibi titizlik gösteren kimse ile karşılaşmadım. Böyle işini düzgün yapan insanlarla çalıştığınız için çok şanslısınız. Başarılar diliyorum.

İZMİR TEMİZLİK MÜŞTERİ YORUMLARI

SEDEF AKYIL:

Polat bey ve tüm çalışanlarını kutluyorum. Evim için aldığım kişiler tam zamanında iş başı yaptılar tüm malzemeleri tertipli düzenli ve temizdi. İşlerini bilen kişiler olmaları beni oldukça mutlu etti. Hiç bir şey söylememe gerek kalmadan işlerini tamamladılar. Kesinlikle tavsiye edilecek bir temizlik şirketi.

NEŞE ÖZCAN:

Kesinlikle çok memnun kaldım. Daha önceki firmalardan hiç memnun kalmamıştım. Evime gelen ekibinizi kutluyorum hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum iletirseniz çok sevinirim.

GÖZDE GÜLLÜ:

Sizlere ve arkadaşlarınıza evimin temizliği sırasında gösterdikleri iyi niyet ve güler yüzlü çalışma sebebiyle çok teşekkür ederim. Ayrıca çok düzenli çalıştılar iyi ki sizi tercih etmişim.

AYŞE YILMAZLAR:

Şimdiye kadar bir çok temizlik şirketiyle çalıştım emin olun en iyi firma gerçekten de Ege Temizlik. Daha önce bir arkadaşım firmanızdan övgüyle  bahsetmişti. Fakat çalıştığım firmaların birbirinden pek bir farkı yoktu. Sizin de onlardan olduğunuzu düşünüp umursamamıştım. Bu kadar bariz bir fark olacağına asla düşünemezdim. Sizleri tebrik ediyor arkadaşlarınıza teşekkür ediyorum.

TİJEN ARSLAN:

Polat bey Kızlarınız gerçekten çok hamarat ve işlerini çok güzel yaptılar. Ellerine sağlık emeklerine sağlık hepinize çok teşekkür ederim. Kızıma da bahsettim ilk fırsatta o da evine çağıracak sizleri

REMZİYE KÜLCÜOĞLU:

Tüm çalışanlarınızı tebrik ederim. Arkadaşlarınız hem çok uyumlu hemde becerikli kızlar. Neyi nasıl yapacaklarını çok iyi biliyorlar. İlk defa bir şirkette böyle muntazamlık gördüm ve çok mutlu oldum. Kalitenizi asla bozmayın hepinize çok teşekkür ederim.

GÜLBAHAR ÇANKAYA: Polat bey arkadaşlarınıza da söyledim mutlaka iletmişlerdir. Kendilerinden ve yapmış oldukları temizlikten çok memnun kaldım. Bundan sonra temizlik işlerinde sizinle çalışacağım . Tüm personelinizi ve sizleri kutlarım. Şu virüs belasından bir kurtulalım daha sık görüşmek dileği ile iyi günler

TEMİZLİK İZMİR MÜŞTERİ YORUMLARI:

NİHAN YAKAR: Ev temizliği için sizleri tercih etmem benim için büyük bir şans oldu. Gerçi telefon konuşmamızda verdiğiniz güven tercihimi sizden yana kullanmama sebep olmuştu. Sizin söyledikleriniz ile arkadaşların çalışması birebir örtüştü ve bu beni gerçekten çok şaşırttı. Bu şekilde dürüst esnafların da olması ayrıca memnun etti. İyi çalışmalar dilerim.

EDA FALAY : Ege Temizlik Bizleri fazlası ile memnun eden bir çalışma örneği ile memnun etmiştir. Çalışanların hanım efendiliği, titizliği,güler yüzlü çalışmaları ve yapılması gerekenleri söylememize bile fırsat vermeden yapmaları mutluluğumuzu katladı. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

KAREA İÇERİK HİZMETLERİ (DİGİTURK İZMİR BÖLGE OFİSİ) : Ofis temizlik hizmetimizi şirketiniz personelleri tarafından özenli bir çalışma ile yürüten arkadaşlarınıza samimi hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.