Ege Temizlik

EGE TEMİZLİK

Ege Temizlik Şirketi 1997 Bostanlı İzmir de yerinde halı koltuk yıkama hizmeti vererek Temizlik sektörüne başlamıştır. Zaman içerisinde müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda 1999 yılının son bölümünde  ev temizliği hizmetleri ne başlamıştır. Ege Temizlik Geçen süre içerisinde Ev temizlikleri nin nasıl olması gerektiğini yaşayarak müşterilerimizin yönlendirmeleri ile öğrenmeye başladık. Sürekli kendimizi geliştirerek elemanlarımızı bu doğrultuda eğiterek tecrübelerimizi artırmaya devam ettik.

Temizliği yapılacak olan alanların farklılıklarını; inşaat sonrası, Yangın sonrası gibi çalışarak öğrendik. Farklılıkları öğrenmek için hala çaba göstermekteyiz. Gelişen teknolojik ekipmanları kullanım alanlarımıza entegre etmeye sürekli devam etmekteyiz.

Ege Temizlik şirketi:

Yirmi yılı aşkın süredir temizlik sektöründe faaliyet gösteren firmamızın bu sürede öğrendiği en önemli şey memnun edilen müşterinin yeni müşteriler getirdiği gerçeğidir. Firmamız daha uzun yıllar sizlerin öneri ve düşüncelerini de dikkate alarak tüm bölgeye hizmet etmeyi düşünmektedir. Firmamız Uzun yıllardır edinmiş olduğu tecrübesini siz müşterilerimizin istekleri, önerileri,tavsiyeleri ve uyarıları neticesinde edinmiş bulunmaktadır. Memnun edilen her müşterinin Mutlaka pozitif etkisi olduğunu net biçimde bilmekteyiz. Ege Temizlik şirketi olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için arkadaşlarımızla münazaralar yaparak kendimizi geliştirmekteyiz.

Tüm İzmir bölgesinde çalışan ekiplerimiz Yazlık alanlarda ki farklı büyüklük ve kullanım alanı değişkenlik gösteren işletmeler dahil olmak üzere profesyonel çalışmalarla sizlere hizmet etmektedirler. İnternet sayfamız içerisinde inşaat sonrası, yazlık villa temizlikleri gibi alanların temizlik işlemleri hangi şekilde yapılmaktadır. Süreç nasıl işlemektedir gibi sorularınıza detaylı anlatımlar ile yer verdik .Bilgilenmeniz amaçlı hazırlanan yazılarımızı okuyarak ve ya iletişim sayfalarımızdan bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ege Temizlik olarak Her türlü temizlik ihtiyaçlarınızda telefon ile arayarak yada iletişim sayfamızdan direk mail yoluyla ulaşabilirsiniz .Mail lerinize en geç bir gün içerisinde geri dönüş yapılmaktadır. Şirketimiz Ege Temizlik Kurulduğu günden bu zamana kadar müşteri memnuniyeti odaklı çalışmış bir işletmedir. En zorlu kişiliklerden en titiz yapılı insanlara kadar anlayışla hizmet vermeye devam etmektedir. Daha uzun yıllar siz müşterilerimizin temizlik ihtiyaçlarında yanınızda olabilmek sizleri tertemiz mekanlara kavuşturmak için yanınızda olmaya devam edeceğiz  Temizlik Şirketi