PERSONEL VE EKİPMANLAR

Firmamız Personel ve Ekipmanlar olarak Kullanılan  Malzemelerin bir kısmını aşağıda Belirtmiş bulunmaktayız. Çok Farklı alanlarda çok daha Değişik Personel ve ekipmanlar Kullanılabilmektedir. İç mekan Yükselticileri, farklı amaçla kullanılan forkliftler, Yüksek vinçler gibi. Burada belirtilenler sadece klasik temizlik personel ve ekipmanlar dır.

 

EKİPMANLAR:

Sıcak hava tabancası:

yüksek derecede sıcak hava verir. Pimapen üzerinde kurumuş çıkmayan koruma bantları gibi veya kurumuş yapıştırıcı türevi alanlarda yumuşatma sağlar.

Ped Tutucu:

zemin yıkama makinesi altına takılarak cila teli ,zemin yıkama pedi gibi pedlerin makine ile kullanımını sağlar.

Pamuklu Bez:

Top kumaş halinde alınıp kullanılacak büyüklükte kesilir. Bir kez sadece su ile yıkanıp ilk defa sizlerin işinde yeni olarak kullanılır.

Mikrofiber Bez:

Yumuşak bir bez olup toz almada kullanılır her ev için yeni bez.

Paspas:

küçük alan zemin  temizliklerinde kullanılır.

Cam Sileceği ve Peluş:

Cam temizlikleri için ve duvar silimi için kullanılabilir. Peluş ile deterjanlanıp ovulan cam, çekçek yardımıyla sıyrılarak  temizlenir.

MAKİNELER:

Buhar Makinesi:

küçük alanlarda kullanılır. Basınçlı sıcak buhar verir. Özellikle Banyo tuvaletlerde dezenfekte sağlar. Mutfak ocak kenarları  ve  kalorifer petek içleri temizliğinde etkilidir.

Basınçlı Su Jeti:

Zemini ahşap olmayan alanlarda kullanılır. Özellikle yangın sonrası, Boş fabrika atölye sanayi alanları temizliklerinde etkilidir.

Vakumlu Koltuk Yıkama:

Hem koltuk yıkama olarak kullanılır hem de güçlü motoru ile ince toz olan ortamlarda vakumlama amacı ile kullanılır.

Cam Jileti Ucu:

Cam jileti aparatı na takılarak kullanılan neşter keskinliğindeki bu uç cam veya düz ceminlerdeki boya vs kalıntılarının kazınmasını sağlar.

Cam Jileti Aparatı:

Yedek jilet ucunu kullanmak için bu aparat kullanılır.

Jilet Tutucu:

Cam jileti aparatını kullanmayı kolaylaştıran bir tutucudur.

Teleskopik Uzatma:

Yüksek alanlardaki cam silimi gibi işlerde kullanılır. Maksimum yedi veya sekiz metre ye kadar olan alanlar için kullanılabilir. Yüksek gerilim hattı yakınlarında kullanılmaz.

Zemin Yıkama Ve Cila Makinesi:

Zemin temizlikleri ve cila işleri için kullanılır.Zeminin türüne, yapılacak işleme göre altına farklı fırça veya ped takılarak kullanılır.

Çizik Giderici Ped:

Zemin yıkama makinesine takılan ped tutucu altında kullanılır. Özellikle parlak taş çizikleri için kullanılır. Hafif çizikler için etkilidir.

Zemin Yıkama Pedi :

Zemin yıkama makinesine takılan ped tutucu altında kullanılır. Zeminin durumuna göre ya direk yada siyah pedden sonra kullanılır. orta sertlikte bir ped dir.

Sert Ped:

Zemin eğer çok kötü ve yıpranmış ise veya zeminde eski cila varsa eski cilayı çıkarmak için cila sökücü kimyasal ile kullanılır.

Yumuşak Ped:

Diğer pedlerden farklı bir yapısı vardır. Genellikle pamuklu veya kadifemsi yumuşaklık tadır. sürme cila kuruduktan sonra cila parlatmak için kullanılır.

 

 

 

 TEMİZLİK EKİPMANLARI, TEMİZLİK MALZEMELERİ, İZMİR TEMİZLİK, TEMİZLİK ŞİRKETİ İZMİR

PERSONELLER:

Çalışan tüm personel kendi kadrolu personelimizdir. Büyük işlerde kullanılmak için fazla personel gerekirse ( fabrika, dış cephe cam, Konser miting alanları temizlikleri, sahil temizlikleri, fuar alanları mıntıka temizlikleri gibi ) bu gibi durumlarda dışarıdan personel temin etmekteyiz. Ev temizliği iş yeri temizlikleri gibi işlerde kendi ekibimiz ile çalışmaktayız.

 TEMİZLİK EKİPMANLARI, TEMİZLİK MALZEMELERİ, İZMİR TEMİZLİK, TEMİZLİK ŞİRKETİ İZMİR

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.